Nová galerie? Právnická fakulta


Reakce na dokument "Nová galerie? Právnická fakulta"


Tato diskuze neobsahuje názory a informace, které by vyjadřovaly oficiální stanovisko Univerzity Karlovy v Praze a jejich zaměstnanců
  Byly to nervy! ( Jan Chovanec , 6-.-0.2004 )
 
Moc me potesil clanek o nasi vystave. Je to hezky napsane. Diky. My jsme jeste povetsinou studenti, krome Stefana Dunlopa, Michaela Eliase a Jasona Szally, ten vystudoval vloni. Cela ta akce byla udelana hlavne pro studenty Pravnicke fakulty. Oni maji uplne jiny uhel pohledu na svet a jsme zvedavi, jak na ty obrazy budou reagovat.Priprava cele akce byla nesmirne narocna a vysilujici.
Vystavu pomohl prosadit na vedeni Pravnicke fakulty JUDr. Oldrich Riha, tajemnik fakulty. Bohuzel pred tremi tydny tento skvely clovek
nahle zemrel, vsechny dokumenty a dohody ohledne nasi vystavy se ztratily a jeste par dni pred zahajenim jsme si nebyli jisti, zda budeme moci vystavu opravdu uskutecnit. Byly to nervy!!! Jsme radi a vdecni, ze se to nakonec povedlo.
 
 
  Skvělý nápad ( Jana , 6-.-0.2004 )
 
Je to skvělý nápad, chladné prostředí budovy teď působí moc příjemně, a když člověk čeká před kabinetem na zkoušku, ty obrazy ho dokážou odreagovat. Doufám, že se u nás podobné akce ještě objeví.
 
 
  snad ne naposled ( Dáša , 6-.-0.2004 )
 
Snad to nebude poslední akce, která se na fakultě objeví. Studium práv často není příliš barvitou záležitostí a obrazy tu šeď dokáží narušit.
 
 
  Název: 
  Autor: 
  Email: 
  Text: 
  
Kontrolní otázka: Kolik je deset plus deset? (odpovězte číslicí)

 
   
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Nenápadná budova na vltavském nábřeží je již více než dvacet let sídlem studentů a vyučujících Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Mediální pozornosti se stavbě dostalo kvůli plynovému výbuchu z dubna 2013, který zdevastoval nejen Hollar, ale také další přilehlé domy a část ulice.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.