Nová galerie? Právnická fakulta


Reakce na dokument "Nová galerie? Právnická fakulta"


Tato diskuze neobsahuje názory a informace, které by vyjadřovaly oficiální stanovisko Univerzity Karlovy v Praze a jejich zaměstnanců
  Byly to nervy! ( Jan Chovanec , 6-.-0.2004 )
 
Moc me potesil clanek o nasi vystave. Je to hezky napsane. Diky. My jsme jeste povetsinou studenti, krome Stefana Dunlopa, Michaela Eliase a Jasona Szally, ten vystudoval vloni. Cela ta akce byla udelana hlavne pro studenty Pravnicke fakulty. Oni maji uplne jiny uhel pohledu na svet a jsme zvedavi, jak na ty obrazy budou reagovat.Priprava cele akce byla nesmirne narocna a vysilujici.
Vystavu pomohl prosadit na vedeni Pravnicke fakulty JUDr. Oldrich Riha, tajemnik fakulty. Bohuzel pred tremi tydny tento skvely clovek
nahle zemrel, vsechny dokumenty a dohody ohledne nasi vystavy se ztratily a jeste par dni pred zahajenim jsme si nebyli jisti, zda budeme moci vystavu opravdu uskutecnit. Byly to nervy!!! Jsme radi a vdecni, ze se to nakonec povedlo.
 
 
  Skvělý nápad ( Jana , 6-.-0.2004 )
 
Je to skvělý nápad, chladné prostředí budovy teď působí moc příjemně, a když člověk čeká před kabinetem na zkoušku, ty obrazy ho dokážou odreagovat. Doufám, že se u nás podobné akce ještě objeví.
 
 
  snad ne naposled ( Dáša , 6-.-0.2004 )
 
Snad to nebude poslední akce, která se na fakultě objeví. Studium práv často není příliš barvitou záležitostí a obrazy tu šeď dokáží narušit.
 
 
  Název: 
  Autor: 
  Email: 
  Text: 
  
Kontrolní otázka: Kolik je est plus osm? (odpovězte číslicí)

 
   
Posluchárna UK

Houpavé kytarové melodie, elektronika a energický projev. Na to se můžete těšit, když se vydáte na koncert indie pop kapely Known as Brooklyn. Rytmus téhle čtyřky muzikantů udává bubeník a student FHS UK Štěpán Keprta.

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Prostor na UK

Charakteristické trojúhelníkové průčelí s československým státním znakem a nápisem Universita Karlova zdobí budovu Právnické fakulty UK od samého počátku. Dominanta vltavského nábřeží přestála obsazení nacisty i ničivou povodeň roku 2002.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.