Nová galerie? Právnická fakulta


Reakce na dokument "Nová galerie? Právnická fakulta"


Tato diskuze neobsahuje názory a informace, které by vyjadřovaly oficiální stanovisko Univerzity Karlovy v Praze a jejich zaměstnanců
  Byly to nervy! ( Jan Chovanec , 6-.-0.2004 )
 
Moc me potesil clanek o nasi vystave. Je to hezky napsane. Diky. My jsme jeste povetsinou studenti, krome Stefana Dunlopa, Michaela Eliase a Jasona Szally, ten vystudoval vloni. Cela ta akce byla udelana hlavne pro studenty Pravnicke fakulty. Oni maji uplne jiny uhel pohledu na svet a jsme zvedavi, jak na ty obrazy budou reagovat.Priprava cele akce byla nesmirne narocna a vysilujici.
Vystavu pomohl prosadit na vedeni Pravnicke fakulty JUDr. Oldrich Riha, tajemnik fakulty. Bohuzel pred tremi tydny tento skvely clovek
nahle zemrel, vsechny dokumenty a dohody ohledne nasi vystavy se ztratily a jeste par dni pred zahajenim jsme si nebyli jisti, zda budeme moci vystavu opravdu uskutecnit. Byly to nervy!!! Jsme radi a vdecni, ze se to nakonec povedlo.
 
 
  Skvělý nápad ( Jana , 6-.-0.2004 )
 
Je to skvělý nápad, chladné prostředí budovy teď působí moc příjemně, a když člověk čeká před kabinetem na zkoušku, ty obrazy ho dokážou odreagovat. Doufám, že se u nás podobné akce ještě objeví.
 
 
  snad ne naposled ( Dáša , 6-.-0.2004 )
 
Snad to nebude poslední akce, která se na fakultě objeví. Studium práv často není příliš barvitou záležitostí a obrazy tu šeď dokáží narušit.
 
 
  Název: 
  Autor: 
  Email: 
  Text: 
  
Kontrolní otázka: Kolik je deset plus deset? (odpovězte číslicí)

 
   
Posluchárna UK

Až budete v některém z tanečních klubů dobíjet energii na další studijně-pracovní týden, pozorně se podívejte, kdo stojí za mixážním pultem. Mohl by to být i David Doubek z katedry psychologie Pedagogické fakulty UK alias Ventolin.​

Pokračování


NEJappky

Cestování bezesporu patří ke studentskému životu, řada z nás vyzkouší během svého studia i mobility, jakými je Erasmus+ a skvělé příležitosti, jenž nabízí. Co když si ale chcete udělat kratší výlet? Často platí, že nejdražší položkou v rozpočtu výletu je ubytování. A právě s tím může pomoci aplikace, nebo spíš komunitní síť Couchsurfing.

Pokračování


Časopis Forum

Pro čtenáře Fora nabízíme k prolistování kompletní archiv čísel ve formátu PDF. Těšíme se na Vaše podněty pro další témata našeho časopisu.

Pokračování


Tour de menza

Testujeme Menzy UK. Tentokrát se naši redaktoři vypravili do menzy Jednota, která se nachází v Opletalově ulici nedaleko zastávky Hlavní nádraží. Kromě studentů a rezidentů z místních kolejí sem často zavítá i veřejnost.

Pokračování
Velikost písma A A A

Nahoru
Tisk PDF verzeTextová verze

© 2012 Univerzita Karlova
Ochranná známka
Pokyny pro autory
Kontakty

REDAKCE
E-mail: iforum@cuni.cz
Tel.: 224 491 394
Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1


ISSN 1214-5726     Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.